Knight Online Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ...

5 posters

Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ... Empty Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ...

Mesaj  GitmeSevgilim C.tesi Tem. 03, 2010 6:39 pm

Şikayet öneri destek gibi konularda buraya konu açabilirsiniz iyi forumlar
GitmeSevgilim
GitmeSevgilim
Admin
Admin

http://grandko.bosforum.org

Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ... Empty Geri: Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ...

Mesaj  ImRich C.tesi Tem. 03, 2010 7:43 pm

iLk yorum benden oLsun önemLi bi konuya deyinmek istiyorum konumuz ft(forgentten TempLe 60-70 arası)

Ftde içeride bir adminin oLması ve yardım etmesi gerekiyor bence neden dicek oLursanız canavarLar güçLü ve kesemiyoruz bu yüzdende kutu alamıyoruz, fakat içeride bi gm oLur yardım ederse kutu alabiliriz beLki bu sayede itemim yok yapamıyorum diyip gidicek oLan arkadaşLarımız beLki kutudan çıkan item sayesinde sw de kaLıp item yapmak için gayret edebilir.Bu sadece benim düşüncem.
SaygıLarımLa ImRich

ImRich
Yeni Üye
Yeni Üye

Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ... Empty Geri: Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ...

Mesaj  sweaps Paz Tem. 04, 2010 8:44 am

ADMİN BENİM SORUNUM DA ŞU..

HERHANGİ BİR ID VE PASSOWRD İLE GİRDİĞİMDE ŞİFRE HATASI ALIYORUM CLİENTİ TEKRAR ÇIKARTIP PATCHI TEKRAR ATIRDIM AMA ÇARESİ YOK GENE PASWORD HATASI VERİYOR LÜTFEN YARDIM ET Razz

sweaps
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj  GameMaster Paz Tem. 04, 2010 1:26 pm

ImRich demiş ki:iLk yorum benden oLsun önemLi bi konuya deyinmek istiyorum konumuz ft(forgentten TempLe 60-70 arası)

Ftde içeride bir adminin oLması ve yardım etmesi gerekiyor bence neden dicek oLursanız canavarLar güçLü ve kesemiyoruz bu yüzdende kutu alamıyoruz, fakat içeride bi gm oLur yardım ederse kutu alabiliriz beLki bu sayede itemim yok yapamıyorum diyip gidicek oLan arkadaşLarımız beLki kutudan çıkan item sayesinde sw de kaLıp item yapmak için gayret edebilir.Bu sadece benim düşüncem.
SaygıLarımLa ImRich

Merhaba ;

Dediğin şeyler mantıklı geliyor kulağa ancak bu dediğine tek cevap şu olacak BURASI MYKO ! Smile
GameMaster
GameMaster
CoAdmin
CoAdmin

Mesaj  GameMaster Paz Tem. 04, 2010 1:28 pm

sweaps demiş ki:ADMİN BENİM SORUNUM DA ŞU..

HERHANGİ BİR ID VE PASSOWRD İLE GİRDİĞİMDE ŞİFRE HATASI ALIYORUM CLİENTİ TEKRAR ÇIKARTIP PATCHI TEKRAR ATIRDIM AMA ÇARESİ YOK GENE PASWORD HATASI VERİYOR LÜTFEN YARDIM ET Razz

Merhaba ;

Oyuna bizim ip'mizle girdiğinizden emin olunuz. İP ; 109.235.253.225
GameMaster
GameMaster
CoAdmin
CoAdmin

Şikayet,Öneri,Yardım İsteme vs ... Empty Dream_BySeGiL

Mesaj  alican55 Paz Tem. 04, 2010 3:28 pm

ADMin pm benım Dream_BySeGiL CARIM banlanmadı ama from swer diyor yarıdmcı olurmsun bugun bana yarın baskasına baska swerdada olduu acamadılar sende acamazsan büütn userler gider solıyem yarıdm edersen sevıınıırm allah rızası icin D:
SayGılar (alican aygündüz) izmir

alican55
Yeni Üye
Yeni Üye

- Similar topics